Vincelovo u Kaptolu 2015.

vincelovo 2015 1-page-001 2Subota, 17.01.2015. god.

Udruga vinogradara vinara i voćara i ove će godine organizirati Vincelovo u Kaptolu. Unatoč mnogobrojnim teškoćama, zakonskim preprekama, nedostatku financijskih sredstava, Udruga je ustrajala u očuvanju tradicije i promidžbe kako samog mjesta tako i lokalnih vinara. Ovogodišnje Vincelovo održat će se pored vinskog podruma Udruge,  tj. na području sportsko rekreacijskog centra u Kaptolu. Paljenje vincelovske vatra i okupljanje vinara predviđeno je za 12:00 sati dok će svečani program blagoslova vinograda Udruge biti u 15:00 sati.

Ovim putem Udruga vinogradara, vinara i voćara Općine Kaptol poziva sve svoje članove, prijatelje i stanovnike Općine Kaptol da se pridruže proslavi Vincelova . Za sve posjetitelje Udruga je osigurala kuhani grah s kobasicom. Uz kuhani grah i pečene kobasice, posjetitelji će imati priliku kušati i mlada vina kaptolačkih vinara.

Ispis   E-mail