Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Izostala potpora glavnog pokrovitelja

Organizator sajma "Vino-kap" nezadovoljan odlukom Ministarstva

 

Udruga  „Vinogradara, vinara  i  voćara „ Općine  Kaptol-organizator Sajma  „Vino-kap„  nezadovoljna  je  odlukom  Ministarstva poljoprivrede  RH  što  im je  uskratila  financijsku  potporu  za  pomoć  u  organizaciji  Sajma. Ministarstvo  poljoprivrede  je  pokrovitelj  Sajma na  kojem  je  nazočio  pomoćnik  tadašnjeg  ministra  gosp. Stjepan  Mikolčić  te  isti  i otvorio  7. svibnja  2011.  Organizator  je  uredno  popunio  svu  natječajnu dokumentaciju  i u zadanim  rokovima  predao  u  nadležno  Ministarstvo,  da  bi   09.02.2012. saznali  da  je uskraćena  financijska  potpora  iz  natječaja. U  obrazloženju  se  navodi  da  nije  predana  prijava  na  vrijeme  (kasnila  dva  dana !!! ),  a  organizator   Sajma   se  pita  kako  je   pomoćnik  ministra   saznao  za  spomenutu  manifestaciju. Ovih dana  se  dogovara  plan  kako i na koji  način  održati  ovu poznatu  manifestaciju, kad  kod mjerodavnih  institucija nema  podrške  ili  kako  „savladati „  birokraciju  koja je  u ovom  slučaju  presudila. Čekati  devet  mjeseci  na  odgovor  i  koji  dolazi  negativan, a   obveza  iz  natječaja  je  bila  u  roku  od  30  dana  obavijestiti  stranku  o  eventualnim  nedostatcima  o natječaju. S  pravom su  razočarani  članovi  organizacijskog odbora  Sajma „Vino- kap„  koji  se ove  godine  treba održati  po 10–ti put u Kaptolu. Možda  je  ovo  bio  signal  organizatoru  da   ova manifestacija  nije  interesantna  nadležnom  ministarstvu !

Slideshow CK