Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

"SLANVIN" Festival

Udruga VINO-KAP iz Kaptola u suradnji s tjednikom KRONIKA Požeško-slavonska te udruga Požeški čuvari prirode zajednički su organizirali još jedan festival slanine i vina u Kaptolu. Velik broj posjetitelja, vašar, dobro vino i pečena slanina, privukli su velik broj posjetitelja na igralište u Kaptlu.

U pečenju slanine natjecalo se 30 ekipa, a najbolju slaninu ispekla je ekipa NK Kaptol. Najljepšu slaninsku ružu, odnosno umjetnički dojam za najljepšu ispečenu slaninsku ružu osvojila je Udruga vinogradara iz mađarskog mjesta Szolosgyorak. Bogatu fotogaleriju te detaljnije o ovom festivalu pročitajte na stranicama Požeške krinike: www.pozeska-kronika.hr

Slideshow CK