Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Fitopromet d.o.o. o zaštitnim sredstvima za 2018. god.

Udruga  vinogradara , vinara  i  voćara „VINO-KAP„ Kaptol i tvrtka Fitopromet iz Zagreba organizirali su stručno predavanje na temu „Zaštita vinograda i voćnjaka u 2018.“ za članove Udruge. U vinskom podrumu okupilo se 40 članova koji su dobili najnovija saznanja i preporuke, kako zaštiti vinovu lozu i voćnjake u narednom periodu. Predstavljena su najnovija sredstva zaštite iz programa „Fitopromet„  i tvrtki koje oni zastupaju  na tržištu. Predavanja  i prezentaciju su proveli dip.ing. Marijan Mikec sa suradnicima. Nakon službenog dijela članovi Udruge imali su  priliku postavljanjem pitanja razriješiti dileme i nejasnoće u primjeni i radu sa zaštitnim sredstvima. Na ovaj način tvrtka „Fitopromet„ se približila svome korisniku koji su dobili mnogo informacija i stručnih savjeta. Još jedna u nizu aktivnosti koje provodi Udruga „VINO-KAP„ za svoje članove. 

 

Slideshow CK