Rješenje za promet grožđa

Obavijest svim proizvođačima grožđa

Svi proizvođači grožđa koji svoje grože prodaju daljnjim kupcima (osim kooperantima) dužni su podići "Rješenje o prometu grožđa". Prilikom inspekcijskog nadzora, proizvođač će ovim rješenjem imati dokaz da je grožđe prodao. Rješenje se može podići u uredu HZPSS (zgrada Općine Kaptol). Rješenja se mogu podići od ponedjeljka do petka 7:00-9:00 sati. Za popunjavanje ovog rješenja proizvođač grožđa obvezan je  dostaviti: JMBG, MIPG, broj pod kojim je proizvođač upisan kao proizvođač grožđa i vina u uredu državne uprave, 70 kn državnih biljega, uzorak grožđa za prodaju (3-5 grozdova).

Sve ostale informacije možete dobiti u uredu HZPSS u Kaptolu ili na telefon 313-944.