Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

8. Županijsko ocjenjivanje vina u Kaptolu

već su nekoliko puta posjetili našu Županiju). Razvijen je jedan od oblika prijateljstva, te će ovo drugo međunarodno ocjenjivanje svakako koristiti objema državama, odnosno vinarima koji iz godine u godinu poboljšavaju kvalitetu svojih vina.  U prilogu ovog teksta nalazi se i prijavnica koju je dužan ispuniti svaki vinar koji želi sudjelovati na Županijskom ocjenjivanju vina. Napomena, pravo sudjelovanja imaju svi vinari bez obzira da li posjeduju dokumentaciju za proizvodnju i prodaju vina ili ne.

pdfPrijavnica za županijsko ocjenjivanje vina

Slideshow CK