Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Početak berbi u podpapučkom kraju

zdravi grozdRanije sorte grožđa već lagano dozrijevaju i početak berbi očekuje se već za oko desetak dana. Iako bi berba trebala biti veselje i slavlje, a posebice ove vrhunske vinogradarske godine, toga zasigurno neće biti. Budući da Kutjevo d.d. još nije obavijestilo svoje kooperante o količini otkupa, mnogi se pribojavaju da neće imati kamo s ostalim grožđem. Bilo kako bilo, grožđe zasigurno neće ostati na „panju“. Kako bismo olakšali razmjenu između ponude i potražnje donosimo vam poveznicu na naše vinogradare s kojima možete dogovoriti kupnju grožđa. Osim grožđa, u Kaptolu je moguće dogovoriti i otkup mošta ili najam preše i mlinca.  Popis vinogradara i voćara

Za sve ostale upite možete nas kontaktirati na tel. 034/231-718 ili putem e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Slideshow CK