Degustacija 18.01.2016.

Karakterizira ga specifićan miris te slatkoća za većeg alkohola. Upravo s „tudumom“ su degustatori imali najviše problema. Gotovo svi su zamijetili da to nije standardna sorta, te su je mnogi svrstavali pod kupažu, virnicu, stolno grožđe i nitko nije bio siguran što to je. Raspravom na kraju degustacije utvrđeno je kako su ocjenjivači napredovali u prepoznavanju vina i vinskim mana, ali bit će potrebno još mnogo degustiranja i školovanja kako bi svatko mogao prepoznati i ocijeniti  sve vinske sorte.  Nakon održane degustacije Udruzi kao i članovima Udruge predstavljen je plan suradnje e-bankom (etična banka) kojeg je predstavio gosp. Đuro Ružičić.

Rezultati - pdfOcjene.pdf