Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Degustacija 18.01.2016.

Karakterizira ga specifićan miris te slatkoća za većeg alkohola. Upravo s „tudumom“ su degustatori imali najviše problema. Gotovo svi su zamijetili da to nije standardna sorta, te su je mnogi svrstavali pod kupažu, virnicu, stolno grožđe i nitko nije bio siguran što to je. Raspravom na kraju degustacije utvrđeno je kako su ocjenjivači napredovali u prepoznavanju vina i vinskim mana, ali bit će potrebno još mnogo degustiranja i školovanja kako bi svatko mogao prepoznati i ocijeniti  sve vinske sorte.  Nakon održane degustacije Udruzi kao i članovima Udruge predstavljen je plan suradnje e-bankom (etična banka) kojeg je predstavio gosp. Đuro Ružičić.

Rezultati - pdfOcjene.pdf

 

Slideshow CK