Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Graševina Tomislava Došena osvojila Mađarsku

 

Prema svemu navedenomu, predstavnici naše Udruge ukupno su osvojili: 4 zlata (graševine1., 2., 3., i 4. - T. Došen), 14 srebra, 8 bronci te 6 priznanja. Niti jedno vino koje je poslano na ocjenjivanje nije odbačeno, tako da možemo reći da smo ovim natjecanjem kvalitetno i uspješno prezentirali vina kutjevačkog vinogorja u  turistički bogatoj regiji Republike Mađarske. 

Budući sa se u Kaptolu za nekoliko dana očekuje isto takvo ocjenjivanje, bit će ovo dobra prilika za potvrdu ovih ocjena, ali i usporedba manjih vinara s poznatim vinarima kutjevačkog, požeškog i pleterničkog vinogorja. Ovo ocjenjivanja samo je potvrda koliko su napredovali manji vinari u svojoj proizvodnji kako grožđa tako i vina.  Slijedeći korak Udruge zasigurno će biti izrada strategije plasmana vina te stvaranje snažnijeg „branda“ i promocije prvenstveno na domaćim tržištima. 

Prijava za 9. Županijsko ocjenjivanje vina u Kaptolu.

pdfPrikaz svih rezultata s održanog ocjenjivanja

 

Slideshow CK