Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Promocija vina i slanine

plakat 1 MediumUdruga vinogradara vinara i voćara „VINO-KAP“ iz Kaptola u suradnji s požeško-slavonskim tjednikom „Kronika, a pod pokroviteljstvom Općine Kaptol i Požeško-slavonske županije po prvi puta organizira „Festival slanine“. Cilj je prije svega promocija slanine kao domaćeg proizvoda i proizvoda koji je usko vezan za ovo podneblje. Uz slaninu, naravno, najbolje ide vino, stoga će se ova dva slavonska proizvoda naći pod jednim okriljem. Svi uzvanici ove manifestacije i ove će godine imati priliku degustirati i ocijeniti vina, te na taj način još jednom ocijeniti vinare koji su sudjelovali na ocjenjivanju vina u Kaptolu. U sklopu ove manifestacije svim vinarima s održanog ocjenjivanja vina u Kaptolu bit će uručene diplome za ostvarene rezultate. Za dobar ugođaj pobrinut će se tamburaši. Program u Kaptolu počinje od 16:00 sati. 

 

Slideshow CK