Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Održan 1. Festival vina

bili vinari s otoka Krka tj. njihova udruga „Bukaleta“. Javno ocjenjivanje vina od strane građana, održano je i ove godine. Prema mišljenju publike, najboljim vinom proglašena je graševina Slavka Pavelke – Caneta. Kako bi dodatno promovirali vino, u sklopu 1. Festivala vina održana je i gastro manifestacija „Slaninijada“ . Najljepšu „ružu slanine“ ispekla je Radmila Biljanić, dok je najbolju slaninu ispekao Mato Petrišić. Prvu Slaninijadu zajednički su organizirali Udruga „VINO-KAP“ i tjednik Kronika-Požeško-slavonska. Pokrovitelji 1. Festivala vina u Kaptolu bili su Požeško-slavonska županija i Općina Kaptol. 

 

Slideshow CK