Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!
 
Degustirano   -  ocjenjeno: 86   uzoraka  (graševina  -  54  ;   zweigelt   -  4  ;  cab.savignon  –  3 ;   raj.rizling  - 3 ; savignon  -  1  ; traminac  - 2 ; pinot  sivi  - 8  ; ružica  - 1 ; bijeli  cuwe  - 1  ; crni  cuwe  - 2 ;muškat  žuti  1 ;  pinot  bijeli  - 3 ; pinot  crni  - 1 ; rose  -  1  ) 

Degustacija : 7 

Degustatora: 162  / 7  (  Jozo   Vidić , Milan  Štimac , Zdenko   Perzel , Slavko  Pavelka ,  Josip   Novak , Mirko  Štefka  , Josip  Pranjić ,  Ferdinand   Novak , Josip  Biondić , Marko  Pranjić ,  Ivan  Fistrić , Zdravko   Šmitpeter ,  Vlado  Bauer , Hrvoje   Pavlović , Marko   Miholić ,  Vlado  Rajić , Tomislav   Crnković ,  Dražen  Čakalić , Tomislav  Došen , Vlado  Čakalić , Ivan  Valentić , Ivica   Kralik  Mato  Lončarević , Zvonko   Nemec , Milan   Đurina   , Goran   Škorvaga ,  Ivo   Lončarević  , Dalibor  Mikić  , Miroslav   Bošnjak  , Tomislav   Stanišić , Goran   Haničar , Igor  Kovačević , Ilija  Marčinković , Josip  Čačić ,  Vlado  Zubović ) 

Enolozi: 7   (  Ivan    Marinclin ,  Vlado    Krauthaker ,   Goran    Josipović ,  Ivo    Enjingi , Ivica   Perak   , Josip   Mesić  , Stanko   Zrinšćak  )

Najbolje  ocjenjeno   „  Mlado  vino    2016  „    -   ( Udruga    „  Vino  –  kap „  )  :      Muškat      žuti.   

Detaljnije o vome pročitajte na stranicama Požeške kronike. 

Predma uvijek nisu točne, statistike često najbolje govore.  Članovi Udruge o svim degustacijama vodili su analizu te je rezultat izlaznih ocijena slijedeći:   pdfAnaliza svih uzoraka vina.   pdf Analiza uzoraka vina po ocijenama. 

 

Slideshow CK