Predstavljanje na otoku Krku

Članovi  udruge „VINO-KAP“ proteklog vikenda bili su u posjetu prijateljima i vinarima otoka Krka . Razlog posjeta je dodjela diploma i medalja našim vinarima za osvojene nagrade tamošnjem ocjenjivanju vina. Među 80 uzoraka vina lokalnih vinara, naša Udruga poslala je 12 uzoraka (Hrvoje Pavlović, Ferdinand Novak, Marko Pranjić, Dražen Čakalić, Kovačević i Visia aurea. Ova suradnja traje već 3 godine i osim ocjenjivanja, naši vinari imali su priliku predstaviti svoja vina tamošnjim ugostiteljima i turistima u sklopu vinske fešte povodom Dana općine Baške.

Osim prezentacije vina, naši vinari uspostavili su prijateljsko-poslovne kontakte sa vinarijom „Palmomir“ iz Novog Vinodolskog i tamošnjom udrugom te s nekoliko ugostitelja s otoka Krka.