Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Predstavljanje na otoku Krku

Članovi  udruge „VINO-KAP“ proteklog vikenda bili su u posjetu prijateljima i vinarima otoka Krka . Razlog posjeta je dodjela diploma i medalja našim vinarima za osvojene nagrade tamošnjem ocjenjivanju vina. Među 80 uzoraka vina lokalnih vinara, naša Udruga poslala je 12 uzoraka (Hrvoje Pavlović, Ferdinand Novak, Marko Pranjić, Dražen Čakalić, Kovačević i Visia aurea. Ova suradnja traje već 3 godine i osim ocjenjivanja, naši vinari imali su priliku predstaviti svoja vina tamošnjim ugostiteljima i turistima u sklopu vinske fešte povodom Dana općine Baške.

Osim prezentacije vina, naši vinari uspostavili su prijateljsko-poslovne kontakte sa vinarijom „Palmomir“ iz Novog Vinodolskog i tamošnjom udrugom te s nekoliko ugostitelja s otoka Krka. 

Slideshow CK