Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Stručni posjet kutjevačkom podrumu

U svom planu Udruga "VINO-KAP" za svoje članove organizirala je posjet podrumu Kutjeva d.d. Jedan od najvećih i najsstarijih podruma ugostio je 40 članova Udruge što je plod suradnje uprave Kutjeva d.d. i Udruge iz Kaptola. Kušalo se pet sorti vrhunskih vina iz podruma najpoznatijeg kuutjevačkog podruma. Domaćini su bili Josip Vitez, direktor Vinogradarstva i Valentina Silović, voditeljica marketinga koja je vrhunski prezentirala povijest, sadašnjost te planove za bližu budućnost u koje je uključeno cijelo kutjevačko vinogorje.

Po povratku prema Kaptolu, članovi Udruge zadržali su se do kasnih sati u restoranu "Ribarska kuća" u Lukaču.

 

Slideshow CK