Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

1. Javno ocjenjivanje vina u Kaptolu

Nekoliko  puta  godišnje  izmjenjujemo posjete  i sudjelujemo  ma  raznim manifestacijama , te tako  jačamo međusobnu  suradnju  udruga,općina i regije . Zahvaljujem  se  svima  koji  dostavili  svoja  vina  na  ocjenjivanja , te  tako  održali tradiciju  ove hvala  vrijedne manifestacije . Izostao  je jedan  broj  vina od  poznatih  vinarija  i vinara  koja  nisu  pristupila  ovom ocjenjivanju , a  smatramo  da  su  vrlo  bitna i neizostavna  za ovakvo  događanje . Iz  tih  razloga  smo  ovo   ocjenjivanje  „zaokružili „ u  okvire  županije  Požeško-slavonske   i  da ono  bude  prestižno  i najjače  uz  sudjelovanje  svih vinarija i vinara ove  županije . Kutjevačko  vinogorje  je  „ perjanica  hrvatskog  vinarstva „ ali  mora  onda  biti i tako  organizirano . – rekao  je  Predsjednik  udruge  Ferdinand  Novak .  Rezultati  i  ocjene  svih  vina  biti  će dostupni  i  prezentirani   javnosti  i vinarima  25. svibnja 2014. na zajedničkom druženju . Udruga   kao  organizator,  priprema   „Prvo  javno  ocjenjivanje  vina  u Kaptolu „  gdje će  se  kušati  – degustirati  i ocjenjivati  više  uzoraka  vina Ponuditi  će  se  svim prisutnima  da  degustiraju i budu ocjenjivači  ponuđenih  vina  te ocjene  najbolje  vino , te  tako  budu  normalni sudionici – članovi  komisije  „Prvog  javnog  ocjenjivanja  vina  u Kaptolu „  . Ovim putem  pozivamo  sve  prijatelje  i sve one koji  se  žele  zabaviti  da se odazovu ovom pozivu te da se još jednom svi skupa dobro zabavimo  u Kaptolu.

Zabavni program održat će se u Kaptolu, u sklopu vinskog podruma (Sportski park Kaptol) s početkom u 17:00 sati.

Program:

  • 17:00 - 17:30    dolazak gostiju
  • 17:30 -18:30    dodjela   nagrada  i  priznanja  sa  ocjenjivanja  vina    „ Vino – kap „ 2014.
  • 18:30 - 19:30    „ Javno  ocjenjivanje  vina  - Kaptol  2014. „
  • 19:30 -20:00     objava   rezultata i  dodjela  nagrada  sa     Javnog  ocjenjivanja  vina  -  Kaptol   2014 . „
  • 20:00 -23:00   druženje uz zabavni  program

Slideshow CK