Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Preporuke 12.04.2017.

Obavijest voćarima! Proizvođače višanja trešanja upozoravamo da je potrebno izvršiti tretiranje protiv monilije u voćnjacima koji se nalaze u fenofazi precvjetavanja prije najavljenih oborina. Protiv monilije upotrijebiti jedan od pripravaka: U  nasadima višnjama: Signum, Chorus 75 WG, Luna expirience, Topsin M 500. U nasadima  trešnja Indar 5 EW, Nativo WG ili Luna expirience. Preporučujemo voćarima, proizvođačima šljiva protiv šupljikavosti lista  primijeniti Captan  WP 50 ili  Kastor.

Pripravke upotrijebiti prema uputi proizvođača i u skladu s Fitosanitarnim informacijskim, korisnici sredstava za zaštitu bilja trebaju voditi evidenciju o izvršenim tretiranjima. Pripravke primijenite prema uputi proizvođača i pravilno zbrinite ambalažu.

Slideshow CK