Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

"Sv. Marton" u Mađarskoj

Gotovo trećina članova (51 član) Udruge VINO-KAP otputovala je u Mađarsku općinu Szolosgyorok povodom proslave sv. Martina. Mađarski vinogradari i vinari prezentirali su običaje oko blagdana sv Martina, a sam obred provodili su mjesni svećenici. Cijeli program bio je vrlo protokolaran i svečan. Osim svečane ceremonije, članovi naše Udruge posjetili su dva vinska podruma te degustirali mlada vina ali i mađarska jela.

Putovanje je bilo bilo dugo ali kako je bilo zabavno i sadržajno, zasigurno su svi uživali. Mađarski vinari već su najavili uzvratni posjet u Kaptol povodom proslave sv. Martina u Kaptolu 17.11.2018. godine.

 

 

Slideshow CK