Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Gdje organizirati vincelovo?

Anketni upitnik

 

Udruga vinogradara, vinara i voćara Općine Kaptol i Općina Kaptol organizatori su Vincelova u Kaptolu. Budući da se manifestacija održava u vinogradima iznad Kaptola, vremenske prilike ili neprilike pokoji put znaju pokvariti sam ugođaj. Ove godine blato, lani snijeg, … što mnoge posjetitelje odvraća da posjete ovoj manifestaciji. Kako je cilj Općine i Udruge i nadalje organizirati ovu manifestaciju postavlja se pitanje ima li smisla organizirati Vincelovo u Kaptolu u vinogradima ili bi bilo bolje da se i ova manifestacija održava  na sportskom centru u Kaptolu tj. uz vinski podrum Udruge?

Budući da okolne općine i gradovi Vincelovo slave u središtu mjesta, a još je samo Kaptol ostao pri tradicionalnoj proslavi Vincelova u vinogradu, molimo Vas izrazite svoje mišljenje glede nastavka održavanja ove manifestacije.

Anketni upitnik nalazi se na desnoj.

 

Slideshow CK