Održana Izvještajna skupština Udruge

Izvještajna skupština održana je kako bi se ispoštivali zakonski propisi, a osim podnošenja izvješća članstvu, značajnijih odluka nije bilo. Prema podnesenom izvješću Udruga je u 2012. Brojala 184 člana, održano je 15 sastanaka Upravnog odbora, te 15 razno-raznih manifestacija i druženja (Vincelovo, Vino kap, ocjenjivanje vina, rukomet sa gostima iz Starog Petrovog Sela, Pudarijada, Godišnja skupština, misa na sv. Jurja, Martinjska zabava, posjet Mađarskoj, Sastanak s Kutjevom d.d., Pudarska služba, …). Skupština je odlučila kako će preminulog potpredsjednika Zdrvka Hamžika do redovite Izborne skupštine mijenjati Hrvoje Pavlović.

Povodom 10 godina rada Udruge, na Skupštini su uručena priznanja za poseban doprinos u radu u djelovanju Udruge sljedećim osobama: Damir Matešić, Marko Pranjić, Josip Novak, Mirko Štefka, Matija Mikić, Dražen Čakalić, Slavko Pavelka, Drago Perić, Josip Pranjić, Vlado Čakalić, Danica Toman, Tomislav Stanišić, Slavko Bartolović, Matija Mikić, Josip Musil i Mile Pavičić. Skupština je završila u 22:00 sat, a točka „Druženje“ odužila se do ranih jutarnjih sati.