Top kontakt

T: 034/231-023  l  F: 034/313-104  l  M: 098/452-111  l  E: info@udruga-vvv-kaptol.hr

GTranslate

hrenfrdehuit

Top slogan

Udruga vinogradara, vinara i voćara "VINO-KAP"

   Dobro došli na stranice naše Udruge!

Degustacija vina 29.02.2016.

koji ima "štih" te koje može postati vrhunsko vino. Predložio je svim vinarima koji se žele upustiti uprodaju i distribuciju vina kako su vina već sad u odličnoj forimi te se uzorci mogu slati u Zavod na analizu. Na kraju svoj kratkog izlaganja gosp. Perak je napomenuo kako će su vina prepoznatljiva no još nema vinara koji će se profilirati i koji će svojim imenom podići ne samo svoje vino nego i cijelo ovo područje ali i svoje prijatelje.  Budući da je ovo zadnja ovogodišnja degustacija, svi članovi su se počastili te najavili kako će se zadni sastanak vezan za ovogodišnje degustacije održati kroz nekoliko dana. Sastanak će biti "rezime" svih ovih degustacija te se donijeti nekakvi zaključci kao i ocjene koje vina. 

Rezultati - pdfOcjene.pdf

Slideshow CK